coupon code for myntra

flipkart voucher code

abof.com coupon

globalnin.com

2008 yılından bu yana halk sağlığı alanlarında haşerelerle mücadele hizmeti veren firmamız, uzman teknik kadrosu ve profesyonel mücadele metotları ile sorunlarınıza çözüm bulmaya devam etmektedir. Güveniniz için teşekkür ederiz…

Üçgen Haşere Kontrol Servisi olarak misyonumuz ; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

Üçgen Haşere Kontrol Servisi olarak 7/24 daima hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimizin bazı uygulama alanları ;

 •  Hastane ve Sağlık Kurumları,Gıda Endüstrileri
 •  Alışveriş Merkezleri ve Mağazalar
 •  Yurt ve Yuvalar, Fabrikalar,Askeri Birlikler
 •  Oteller,Eğitim Kurumları
 •  Restaurant, Fırın, Pastaneler, Nakil Araçlar, Büyük küçük iş yerleri v.b

 

UYGULAMALARIMIZ

 • KEMİRGENLER

  Kemirgenlerle Mücadelede; Dış alanda kimyasal kontrol kapsamında gerekli görülen yerlerde, katı yem formülasyonunda fare zehri içeren kilitli ve her türlü hava şartlarına dayanıklı yem istasyonları kullanılır. İç alanlarda ise canlı yakalama kapanları ve yapışkan tuzaklar kullanılır.

 • HAŞERELER

  Haşerelerle Mücadelede ; Uzman personelimizin yaptığı tespit doğrultusunda haşerenin türüne göre farklı metotlar uygulanmaktadır. Hamamböceği mücadelesinde Jel  uygulaması yapılırken diğer haşerelerde kontak tesirli ilaçlar ile Pülverisazyon uygulaması yapılmaktadır.

 • DİĞER

  Diğer Zararlılar : Kuşlar, Yabani hayvanlar ve sürüngenlere karşı öldürücü herhangi bir uygulama yapılmamaktadır. Bu tür zararlılara karşı kaçırıcı cihazlar ve zararlısına uygun koruyucu metotlar kullanılmaktadır. Metotlarımız Kaçırıcı koruyucu olup, kesinlikle öldürmeye yönelik değildir

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.